Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen i hörnet vid Bygatan 14 lyser bara ibland.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:33, tisdag 19 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Till och från under flera år nu har gatubelysningen lyst bristfälligt. Ibland lyser den, men oftast inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?