Tillbaka till samtliga rapporter

En sönderslagen eldosa vid bänkarna på torget i rydsgård

Anonym rapport i kategori Övrigt, 14:23, måndag 18 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

17/2

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer se över detta snarast Mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 10:01, tisdag 19 februari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?