Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gunga

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 08:53, fredag 15 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Hej! En av gungorna på Rutgerskolans södra sida är trasig (mot Mackleanskolan). En av de fyra skruvarna o mutter har försvunnit. Den har varit trasig i minst 2-3 veckor. Tack för att ni fixar den!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:27, söndag 17 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?