Tillbaka till samtliga rapporter

En Trasig lampa , gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:36, måndag 11 februari 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

En Trasig lampa , gatubelysning 1 månad

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:29, tisdag 12 februari 2019

  • Belysningen är lagad 2019-02-19. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:16, tisdag 19 februari 2019

  • Trasig lampa utanför hus 4 på sägnernas väg, Älvängen

    Postat anonymt 08:24, tisdag 12 mars 2019

  • Bra jobbat ! Tack

    Postat anonymt 10:45, tisdag 12 mars 2019

  • Gatlampa defekt på sägnernas väg Localiserad /Supor station Tack

    Postat anonymt 00:03, lördag 27 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?