Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 03:10, söndag 10 februari 2019

Skickades till Malmö kommun, 5 minuter senare

Ingen gatubelysning i korsningen Limhamnsvägen - Övägen - Kalkbrottsgatan och vidare längs Kalkbrottsgatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?