Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 10:54, måndag 11 februari 2019

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Sopor och miljöfarligt avfall som är upptagna ur Bäljane å har med gemensamma ideella krafter tagits upp ur vattnet. Det mesta är undanröjt från platsen, men dock ligger det kvar en del säckar som vi inte fick plats med på våra släp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer åtgärdas inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 08:40, måndag 25 februari 2019

  • Kultur och fritid får hämta detta

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 10:18, onsdag 6 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?