Tillbaka till samtliga rapporter

En stor betongtrumma el liknande står på gatan utanför min garageinfart

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 19:29, fre 8 februari 2019

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Trumman hamnade där ca mellan kl 16:30 och 17:00 nu ikväll. Stor risk att någon kör på den nu när det blivit mörkt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Plogbilen plogade undan trumman nu på förmiddagen!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:23, lör 9 februari 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:23, lör 9 februari 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.