Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Per-Herbert Andersson, 15:16, onsdag 6 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Trasig gatlampa utanför bryggaregatan 6. Rött tegelhus

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det är utanför bryggare gatan 8

    Postat av Per-Herbert Andersson 16:07, onsdag 6 februari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?