Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock trasigt

Rapporterat i kategori Övrigt av Kristina, 14:56, onsdag 6 februari 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Rädd att locket går mer sönder och att någon trillar i. Har varit så i 1 år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det är 1 brunnslock och sedan finns det en brunn på andra sidan cykelbanan vid hastighetsskylten som gått sönder på sidan som behöver fixas. Bra kommunikation och visat intresse. Men inte åtgärdat än.

    Postat av Kristina 20:44, onsdag 6 mars 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:05, onsdag 3 april 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:25, onsdag 1 maj 2019

  • Fortfarande inte fixat

    Postat av Kristina 19:41, torsdag 30 maj 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:53, fredag 28 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?