Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:10, tis 5 februari 2019

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Lampa trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:07, tis 19 februari 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.