Tillbaka till samtliga rapporter

Stopp i dagvattenbrunn

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 12:27, lördag 2 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Vattnet rinner mot trädgård och fastighet, Lars Mårtens väg 17. Risk för skador på fastighet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:12, lördag 2 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?