Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig sikt

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Tobias larsson, 10:23, lördag 2 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Dålig sikt vid överfart av gata. Högt staket skymmer sikten och lastbil parkerar på vägen. Detta medför att barn får gå ut i vägen innan man kan se att det är fritt att passera.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?