Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning sönder på parkeringen.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:12, måndag 28 januari 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Gatubelysningen är sönder på parkeringen och har varit det sedan ca en vecka tillbaka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:40, tisdag 26 februari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?