Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen vid korsningen Norra Skolgatan och Föreningsgatan är ur funktion

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Birgitta Hansson, 06:29, måndag 28 januari 2019

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Här är väldigt mörkt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande mörkt och dessutom 2 lampor på Norra Skolgatan 7 till 13. Behöver åtgärdas omgående

    Postat av Birgitta Hansson 19:42, torsdag 31 januari 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Birgitta Hansson 17:57, måndag 25 februari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?