Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:56, tisdag 22 januari 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Varit helt svart på Bergsvägen i några dagar nu.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:11, onsdag 23 januari 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:28, tisdag 19 februari 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:47, tisdag 19 mars 2019

  • Hej Felet ska vara åtgärdat. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:10, måndag 25 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?