Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning.

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbanor, anonymt 07:55, fredag 11 januari 2019

Skickades till Ekerö, 5 minuter senare

Det är mörkt helt enkelt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?