Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter av Lotta Parkvall, 16:42, torsdag 10 januari 2019

Skickades till Lidingö, 2 minuter senare

Massor av stort klotter på gult litet hus i korsningen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lotta Parkvall 19:10, torsdag 7 februari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?