Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Lotta Parkvall, 17:10, torsdag 10 januari 2019

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

Trasig lampa uppe i backen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?