Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning utanför Aspliden 8

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:20, tors 10 januari 2019

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Trasig lampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:51, tors 7 februari 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.