Tillbaka till samtliga rapporter

Plogning tack!

Rapporterat i kategori Vinterväghållning av Carina Karlsson den 17:24, onsdag 9 januari 2019

Skickades till Söderhamns kommun, 1 minut senare

Som alltid dåligt skottat vid den enda övergång från stan, där vi i som bor på Dammgatan, kan gå över. Jag vet inte riktigt hur man tänker när vallar lämnas kvar och vi måste kliva ut på den hårt trafikerade Brädgårdsgatan för att komma in på Dammgatan! Varför är det samma problem varje år?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?