Tillbaka till samtliga rapporter

Lutande belysningsstolpe

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Pernilla Carlsson, 19:44, tors 27 december 2018

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej en belysningsstolpe lutar ut mot vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:35, fre 28 december 2018

  • Ärendet är nu löst med belysningsstolpen hälsar entreprenören. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 17:35, tisdag 12 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?