Tillbaka till samtliga rapporter

Stolpe för gatunamnen lutar

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Sten Wemmert, 18:07, tors 20 december 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Stolpen lutar betänkligt och verkar typiskt påkörd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Upprättad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Sten Wemmert 23:52, onsdag 2 januari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?