Tillbaka till samtliga rapporter

Dåligt med belysningen

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:13, lör 15 december 2018

Skickades till Malmö kommun, 2 minuter senare

Gatubelysningen på hela dena gatan fungerar ej som den ska. Det är typ varann eller var tredje lyktstolpe som är på bara. Det är redan jättemörkt där pga byggplats så känns otryggt att bilar kör där samt att det ständigt att barn som springer där.

Plz fixa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?