Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig julbelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 05:46, tis 11 december 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

En av våra fina julbollar är trasiga. Den lyser inte alls

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?