Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 13:24, sön 9 december 2018

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Klotter på flera lyktstolpar mellan angiven punkt och Karins mosse, längs löparstigen alltså.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:50, söndag 6 januari 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.