Tillbaka till samtliga rapporter

Stort hål i vägbanan

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Victor Ekroth, 08:08, ons 5 december 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Stort hål i vägbanan som förvärras då grusen som fyllts i som snabblösning har sjunkit. Risk för fordonsskada.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Skurups kommun var snabbt ute och fyllde på grus, väldigt imponerande.

    Postat av Victor Ekroth 13:36, tors 6 december 2018

  • Kommunen var snabbt på plats och fyllde på grus, men det har inte blivit asfalterat än.

    Postat av Victor Ekroth 13:47, fredag 4 januari 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?