Tillbaka till samtliga rapporter

Vatten=is på gångväg

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 07:53, ons 5 december 2018

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Dike behöver rensas Vatteansamling på upplyst gångväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:12, onsdag 2 januari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?