Tillbaka till samtliga rapporter

Juldekorationsbollar släckta

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Sten Wemmert, 23:25, tis 4 december 2018

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Trevligt att vi fått lysande bollar på Kyrkvägen som juldekoration. Tyvärr har de 2 översta redan slocknat.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tydligen komplicerat, men 3 elektriker och 2 bilar från One fixade felet! Nu lyser det så fint.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Sten Wemmert 18:03, tors 20 december 2018

  • Här fixas felet av ONE.

    Postat av Sten Wemmert 18:11, tors 20 december 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?