Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter av Linda Mattsson den 15:57, tisdag 4 december 2018

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Soper ligger slängda i massor vid vändplanen skytteskogen utmed Krikavägen. Går ofta här med hunden och här ligger alltid nya sopor! Mycket tragisk! Sätt upp kameror och bötfäll eller gör återvinning centralen gratis. Något drastiskt måste till nu,

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.