Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga lampor vid övergångsställe.

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:36, lördag 1 december 2018

Skickades till Sundsvall, 3 minuter senare

Två lampor vid övergångsställe trasiga. Livsfarligt. Kolsvart. Måste åtgärdas. Detta har rapporteras flera gånger, även förra vintern utan åtgärd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.