Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen fungerar inte

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Rikard, 11:47, tors 29 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Gatubelysningen fungerar inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:53, tors 27 december 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?