Tillbaka till samtliga rapporter

Lyktstolpen lyser ej längre. Lyktan till vänster vid hus nr 7.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:17, sön 25 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Lyktstolpen lyser ej längre. Lyktan till vänster vid hus nr 7.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 01:06, tis 25 december 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.