Tillbaka till samtliga rapporter

Fjädern har gått av på gungbrädan

Rapporterat i kategori Lekplatser av Folke Richardt, 15:05, mån 19 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Söndrig gungbräda. Den ena fjädern är knäckt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tittar på det

    Postat av Herman Cassé 15:49, mån 19 november 2018

  • Reservdelar beställd mellan 8-10 veckors leveranstid

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:50, tis 27 november 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?