Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlykta lyser inte sen någon vecka tillbaka. Det är väldigt mörkt på gatan.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:10, sön 11 november 2018

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Jag upptäckte för någon/några veckor sedan att gatlyktan vid ”mitten” på Kornvägen inte lyser som den ska.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Snabbt fixat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 23:20, sön 9 december 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.