Tillbaka till samtliga rapporter

Kraftigt lutande lyktstolpe

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kenneth Hellborg, 19:57, fre 9 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Denna lyktstolpe ser ut att kunna ramla in i en trädgård ner som helst! Plats: korsningen Elisefredsgatan - Belegatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:48, lör 8 december 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?