Tillbaka till samtliga rapporter

Trafikhinder i form av utstående plaströr

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 23:19, tis 6 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Plaströret sticker ut i gatan ca 1 m upp från gatunivån. Flera backspeglar har demolerats vid passage då röret svänger in över vägbanan. Röret är styvt och består av flera olikfärgade rör. Verkar vara kvarglömt efter fiberkabelnerläggning för några år sedan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Plaströret borttaget.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 23:27, tis 4 december 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.