Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa lyser ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:37, fre 2 november 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Rapporterade in detta för mer än 1 vecka sedan, snälla fixa det då det blir mycket mörkt på gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande inte åtgärdat

    Postat av Fredrik Norgren 07:20, tors 22 november 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?