Tillbaka till samtliga rapporter

Räta upp skylten

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 23:04, tors 18 oktober 2018

Skickades till Malmö kommun, 1 minut senare

Sned stolpe behöver rätas upp

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?