Tillbaka till samtliga rapporter

En lyktstolpes glasskärm har gått sönder

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:22, mån 15 oktober 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Lyktstolpens glasskärm har varit skadad sedan i somras. Lyktstolpen är belägen längst västerut på Fiskarevägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det var roligt att se lyktstolpen hel igen och trevligt att min information till er var meningsfull. Jag har ringt tidigare om en vattenläcka på samma väg. Det fortsatte att läcka hela sommaren, men inte nu längre.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:38, ons 14 november 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.