Tillbaka till samtliga rapporter

Slängt skräp i skogen

Anonym rapport i kategori Nedskräpning och klotter, 14:53, ons 10 oktober 2018

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Syns tydligt från vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hämtad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:33, tis 30 oktober 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.