Tillbaka till samtliga rapporter

Buske behöver ansas

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 07:19, ons 10 oktober 2018

Skickades till Östra Göinge kommun, mindre än en minut senare

Hänger över gångväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din felanmälan. Vi åtgärdar problemet inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 08:21, ons 10 oktober 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 09:49, ons 7 november 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.