Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 07:13, tis 9 oktober 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Krossat glas utspritt över GC-banan ovanför bommarna söder om tunneln

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Norr om tunneln naturligtvis :-)

    Postat anonymt 07:15, tis 9 oktober 2018

  • Vi ordnar detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:16, ons 10 oktober 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.