Tillbaka till samtliga rapporter

Uppgrävt hål sedan minst maj månad (troligtvis längre) på trottoaren- andra hål på samma gata är åtgärdade, men detta verkar vara bortglömt.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 15:46, mån 8 oktober 2018

Skickades till Malmö kommun, 4 minuter senare

Uppgrävt hål sedan maj månad på trottoaren- andra hål på samma gata är åtgärdade, men detta verkar vara bortglömt. Det är ingen som arbetar/arbetat i hålet sedan i våras

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?