Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 09:50, sön 30 september 2018

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Lock saknas på brunnen för avstängning av vatten. Mitt i gångbana.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan, ärendet är vidarebefordrat till VA-avdelningen på LEVA för åtgärd. //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 12:02, sön 30 september 2018

  • Vi får ursäkta för den sena återkopplingen men problemet är åtgärdat.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:41, fre 19 oktober 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.