Tillbaka till samtliga rapporter

Fallen vägskylt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 12:09, fredag 14 september 2018

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Fallen vägskylt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är framfört till vägföreningen. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:17, fredag 14 september 2018

  • Hej Ärendet är nu översänt till Balder Fastighet som har hand om området. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:45, måndag 17 september 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.