Tillbaka till samtliga rapporter

Lampor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:48, tors 2 februari 2017

Skickades till Lidingö, 2 minuter senare

Ny trasig lampa på g/c väg bredvid den andra lampan som jag felanmält flera gånger

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?