Tillbaka till samtliga rapporter

Lampan utanför solhöjdsvägen 20 är glapp

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:37, ons 13 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Har varit glapp cirka en vecka. Lyser ibland, blinkar och ofta helt släckt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:48, ons 13 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:50, ons 20 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.