Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen vid Bäckgatan 8a fungerar inte.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:23, tisdag 31 augusti 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Lampan trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:08, fredag 3 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.