Tillbaka till samtliga rapporter

Parkeringsskylt ligger på lekplatsen

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 17:38, torsdag 19 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Någon har tagit loss en parkeringsskylt och lagt den på lekplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:46, fredag 20 augusti 2021

  • Hej. Vi åker och hämtar in skylten och vi kollar om det saknas någon i dess närheten. Tack för att du använder Fixa min gata. Mvh Annelie Menander

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:05, fredag 20 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.