Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 19:45, måndag 3 maj 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 5 minuter senare

Hittade en massa sopsäckar med diverse bråte samt papperslapp med namn..enligt markering

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 08:19, fredag 7 maj 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?